Savjeti za roditelje

Dječji vrtić "Budućnost" pružat će vam potporu u Vašoj roditeljskoj ulozi u novonastalim okolnostima uslijed epidemije korona virusa (COVID-19).
Ravnateljica, stručni suradnici i zdravstvena voditeljica dostupne su putem svojih e-adresa za pružanje podrške u izazovnom periodu roditeljstva.

Odgojno-obrazovni rad planira se sukladno razvojnim potrebama i interesima djece, odnosno njihovom trenutnom psihofizičkom statusu.
Svi sadržaji koje budete dobili biti će planirani i izabrani po tom principu i od strane stručnjaka kako bi i u ovoj situaciji, u partnerskom odnosu mogli zajedno podupirati cjeloviti razvoj vašeg djeteta.

Pozivamo Vas da se sukladno prepoznatoj potrebi javite ravnateljici, članovima stručnog tima i zdravstvenoj voditeljici na sljedeće e-mail adrese:

ravnateljica: Lidija Burmaz, prof.: ravnatelj.buducnost@gmail.com

pedagoginja: Renata Karaman, prof.: pedagog.buducnost@gmail.com

psihologinja: Sanja Mihetec, prof.psihologije: psiholog.buducnost@gmail.com

edukacijski rehabilitator: Ivanka Franz, educ. rehabilitator.: defektolog.buducnost@gmail.com

zdravstvena voditeljica: Tena Tuđen Puljiz, bacc. med. techn.: zd.voditelj.buducnost@gmail.com

Psihološki aspekti rada s djecom u vrtiću za vrijeme pandemije koronavirusa i poslije potresa

Posebno izdanje časopisa "Dijete, vrtić, obitelj" s temom "Kada vrtić ne radi"

Letak: Kako podržati vještine suočavanja i mentalno zdravlje djece ; Video: Kako podržati vještine suočavanja i mentalno zdravlje djece

Što, kada i kako čitati djeci - Preporuke za roditelje:

Slikovnice i priče: