Postupak upisa

Želite li svoje dijete upisati u naš vrtić za pedagošku godinu 2020/2021. zahtjeve za upis djece u programe predškolskog odgoja i obrazovanja zaprimat ćemo (biti će aktivna) od 25. svibnja do 5. lipnja 2020. godine isključivo elektroničkom prijavom putem ePisarnice (https://e-pisarnica.zagreb.hr/ePisarnica/eIsprave2), na poveznici Pristup u eUpise u dječje vrtiće kojima je osnivač Grad Zagreb.
Ukoliko trebate pomoć u postupku upisa djece, za tehničku podršku možete se obratiti na Helpdesk putem e-pošte e-upisi.vrtici@zagreb.hr, odnosno u dječji vrtić putem telefona ili e-pošte tijekom radnog vremena.

Rezultati upisa djece u pojedine programe (podaci o prihvaćenim i odbijenim zahtjevima za upis djece) bit će objavljeni pod šifrom djeteta na oglasnim pločama i mrežnim  stranicama dječjih vrtića 15. lipnja 2020. Roditelj/skrbnik nezadovoljan rezultatom upisa može podnijeti žalbu Upravnom vijeću dječjeg vrtića do 30. lipnja 2020.

O žalbama roditelja/skrbnika odlučuje Upravno vijeće u roku 15 dana od dana isteka roka za žalbu.

Preuzmite potrebnu dokumentaciju: